Najnowsze wiadomości

25 maja 2024 6:31

Prowadzisz gabinet kosmetyczny? Dbaj o klientów z VersumStały kontakt z klientem jest podstawą budowania pozytywnych relacji w branży hair & beauty, Dziś, prowadząc gabinet kosmetyczny, musisz nie tylko profesjonalnie realizować swoją pracę. Pamiętaj, że dobra atmosfera, przyjacielskie rozmowy i aromatyczna kawa to nie wszystko. Ważne są jeszcze działania marketingowe oraz dbanie o indywidualne podejście do klientów. To właśnie w ich zaplanowaniu i przeprowadzeniu pomoże Versum.

Korzystaj z narzędzi, które ułatwiają pracę

Zarządzanie gabinetem kosmetycznym to nie tylko obsługa klientów. To także godziny żmudnego wypełniania dokumentacji, planowania zamówień i zarządzania pracownikami. Versum to oprogramowanie, które powstało po to, aby odciążyć właścicieli firm z branży hair & beauty. Dotychczas z jego pomocą o swój biznes rozwija ponad 17 000 użytkowników. Co ważne, Versum to również nieocenione narzędzie promocyjne, które pomaga w znalezieniu nowych usługobiorców i utrzymaniu dobrych relacji ze stałymi klientami. Jak to możliwe?

Versum to oprogramowanie wyposażone w funkcje, pozwalające na indywidualne podejście od usługobiorców oraz stały kontakt z klientami. Przede wszystkim umożliwia ono łatwe znalezienie informacji o konkretnej osobie oraz wysyłanie SMS-ów i maili. Ponadto, dzięki ogromnej bazie klientów znajdującej się w terminarzu, można łatwo przeprowadzać różnorodne działania marketingowe.

Bądź bliżej swoich klientów

Praca w salonie kosmetycznym wymaga doskonałej pamięci. Każdego roku przez gabinet przewijają się tysiące klientów. Warto, aby każdy z nich czuł się potraktowany indywidualnie. Z Versum staje się to o wiele łatwiejsze. Oprogramowanie wyposażone jest w bazę danych, w której znajdują się informacje dotyczące historii wizyt oraz dodatkowe notatki o kliencie. Po wpisaniu imienia i nazwiska do wyszukiwarki, użytkownicy oprogramowania zyskują dostęp do cennych wiadomości. Dzięki nim mogą nawiązać przyjazną rozmowę z klientem, wspomnieć o historii wizyt lub zaprosić na kolejny zabieg, będący kontynuacją wcześniej realizowanych usług. Z Versum osoby odwiedzające salon przestają być anonimowe.

Stwórz sprofilowaną kampanię

Najbardziej efektywne są sprofilowane kampanie marketingowe. Z Versum możesz łatwo wysłać SMS-y lub maile z materiałami promocyjnymi do ściśle wybranych osób. Możesz dobrać je ze względu na wiek, płeć lub częstotliwość wizyt. Dobrym pomysłem może być choćby przygotowanie kampanii na Dzień Kobiet z rabatami dla pań odwiedzających gabinet przynajmniej kilka razy do roku. Co ważne, wytypowanie klientów, do których zostaną wysłane wiadomości, jest łatwe – wystarczy zawęzić kryteria wyszukiwania w bazie danych, a następnie przygotować odpowiednią wiadomość i zwyczajnie ją wysłać. Versum pozwala także na samodzielne stworzenie atrakcyjnych wiadomości e-mail z grafiką. Kampanie SMS oraz e-mail marketingowe to sprawdzony sposób na pobudzanie ruchu w okresach mniejszego zapotrzebowania na usługi.

 

Sprawdź nas na versum.pl !

Program dla gabinetu VERSUM
Materiał zewnętrzny

Pozostańmy w kontakcie

Spodobał Ci się udostępniony przez nas artykuł? Skomentuj go, lub udostępnij na swoich social mediach. 

Jeżeli zasnataiwasz się nad podjęciem z nami współpracy - nie zwlekaj! Napisz do naszej redakcji korzystając z formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Komentarze (0)