Najnowsze wiadomości

9 sierpnia 2022 8:52

Kraków - najpopularniejszy cel turystyczny MałopolskiKraków oraz okolice to takie miejsca, które zawsze są bardzo popularne wśród turystów. Bogate kulturowe dziedzictwo sprawia, że miasto ma wiele do zaoferowania wszystkim turystom, którzy zdecydują się tam przyjechać. Rozwija się także możliwość dotarcia do krajowa. Na lotnisku Balice każdego roku obsługuje się już około 3 miliony pasażerów. Coraz więcej pojawia się turystów z zagranicy. Zaletą miasta jest także to, że położone jest blisko węzłów komunikacyjnych i nie ma żadnego problemu by tam dotrzeć, nawet jeśli jednocześnie podróżuje się także po innych miastach kraju.

Osoby, które chcą poznać Kraków mogą także liczyć na to, że znajdą wiele ciekawych propozycji na terenie całej Małopolski. Warto w celu zwiedzania okolicy wynająć na lotnisku samochód i poruszać się wypożyczonym pojazdem, co będzie komfortowe. 

 

Oferta wypożyczalni samochodów w Krakowie

 

Wynajem samochodów na Lotnisku Kraków-Balice 

Port Lotniczy imienia Jana Pawła II Kraków Balice znajduje się około 11 km od centrum miasta. Dojazd z lotniska do centrum miasta nie stanowi większego problemu. Można dotrzeć tam również przygotowaną specjalnie kolejką. Koszt taksówki to około 60 złotych. Kurs będzie zajmował do 30 minut w zależności od ruchu drogowego w mieście. 

Podróżni, którzy zdecydują się wynająć na lotnisku samochód mają bardzo często w planach także zwiedzanie okolicy miasta. Kraków jest świetną bazą wypadową do zwiedzania całej Małopolski. Blisko znajduje się między innymi autostrada, dlatego poruszanie się po okolicy nie będzie stanowiło większego problemu i zobaczyć będzie można wiele cennych zabytków. 

Wypożyczalnie samochodów Kraków-Balice 

Jako, że na lotnisku w Krakowie mamy przede wszystkim tanie licznie lotnicze również firmy wypożyczające samochody starają się iść w tym kierunku i wprowadzają do oferty małe miejskie pojazdy, których wynajem nie będzie szczególnie kosztowny. Znajdą się już nawet takie oferty, w ramach których będzie można wynająć pojazd na tydzień za około 650 złotych, a taka cena uchodzić będzie już za naprawdę świetną.

Zobacz warunki wynajmu samochodu w Carent-24

Pozostańmy w kontakcie

Spodobał Ci się udostępniony przez nas artykuł? Skomentuj go, lub udostępnij na swoich social mediach. 

Jeżeli zasnataiwasz się nad podjęciem z nami współpracy - nie zwlekaj! Napisz do naszej redakcji korzystając z formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Komentarze (0)