Najnowsze wiadomości

15 czerwca 2024 15:46

Doładowanie T-Mobile w domu i podczas zakupówDoładowanie T-Mobile jest bardzo łatwe i każdy poradzi sobie z nim bez najmniejszego problemu. Trzeba tylko zacząć od... wyboru metody doładowania. W przypadku tego operatora jest ich całkiem sporo. Doładowanie T-Mobile może się odbyć przez stronę internetową, za pośrednictwem przelewu bankowego, z wykorzystaniem karty płatniczej, w bankomacie, przez kupon doładowujący i tak dalej. Opcje te mają różne atuty, więc warto im się przyjrzeć.

 

Dość tradycyjną metodą na doładowanie telefonu T-Mobile są odwiedziny na stronie doladowania.t-mobile.pl. Za jej pośrednictwem można wybrać numer doładowanego telefonu oraz kwotę doładowania, a następnie przejść na stronę transakcyjną banku. To oczywiście wymaga posiadania konta w jednym z działających w Polsce banków, ale wybór jest bardzo szeroki. Poza tym możemy zrealizować płatność bez łączenia się z serwisem transakcyjnym, bezpośrednio przez kartę płatniczą (kredytową, debetową), jeśli taką posiadamy. W tej sytuacji trzeba podać datę ważności karty oraz fragment kodu cyfrowego znajdującego się na jej odwrocie.

Jeśli mamy konto w banku, ale nie chcemy lub nie możemy zrealizować przelewu on-line, np. z powodu braku dostępu do internetu, doładowanie T-Mobile zrobimy także przez... bankomat. Usługa ta dostępna jest o każdej porze dnia i nocy, przez siedem dni w tygodniu. Trzeba tylko odnaleźć bankomat oznaczony logiem T-Mobile. Obsługujemy go tak, jak przy standardowej transakcji bankomatowej, z tą różnicą, że zamiast wypłaty, wybieramy opcję uzupełnienia konta T-Mobile. Będziemy musieli wprowadzić numer telefonu oraz kwotę doładowania – od 5 do 500 złotych, jednak w zależności od bankomatu może się zdarzyć, że dostępne będą tylko określone kwoty doładowania (do wyboru).

Jeśli jednak wolisz, możesz zadbać o doładowanie telefonu T-Mobile podczas codziennych zakupów. To za sprawą kuponów ze zdrapką. Kupony te posiadają nominały 5, 25, 50, 100 i 150 złotych, a nabyć je można praktycznie wszędzie: na stacjach benzynowych, w kioskach, sklepach wielkopowierzchniowych, Żabkach itd. Doładowanie T-Mobile polega w tym przypadku na wybraniu numeru *111* oraz wpisaniu 14-cyfrowego kodu znajdującego się pod paskiem zdrapywalnej farby. Na koniec należy wcisnąć #, a nasze konto zostanie doładowane w ciągu kilku minut.

W niektórych sklepach karty zdrapki zastąpiono terminalami płatniczymi. Działają one na tej samej zasadzie – w postaci 14-cyfrowego kodu, który należy wysłać według podanych wyżej instrukcji. Jedyna różnica w przypadku wydruków paragonowych z terminali polega na tym, że uzyskuje się je bezpośrednio od sprzedawcy-kasjera, któremu trzeba podać kwotę doładowania.

Doładowanie T-Mobile podczas zakupów ma kilka zalet. Po pierwsze nie potrzeba do niego internetu. Kiedy jesteśmy akurat poza zasięgiem to dobre wyjście. Albo kiedy skończył nam się pakiet danych i potrzebujemy doładowania właśnie po to, by móc wykupić kolejny pakiet. Po drugie, za kartę możemy zapłacić jak za każde inne zakupy – zarówno kartą, jak i gotówką. Płatność gotówką to dobra opcja dla osób, które nie posiadają konta w banku, np. dla młodzieży poniżej 18 roku życia.

 

Materiał partnera zewnętrznego

Pozostańmy w kontakcie

Spodobał Ci się udostępniony przez nas artykuł? Skomentuj go, lub udostępnij na swoich social mediach. 

Jeżeli zasnataiwasz się nad podjęciem z nami współpracy - nie zwlekaj! Napisz do naszej redakcji korzystając z formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Komentarze (0)