Najnowsze wiadomości

15 czerwca 2024 17:32

Dzięki kamerze szybkoobrotowej HQ-TSD1023 nic nie umknie Twojej uwadze!Chcesz aby otoczenie wokół Twojego domu było stale i skutecznie monitorowane? A może potrzebujesz zainstalować monitoring w swojej firmie? W takim razie powinieneś zastanowić się nad kupnem kamery monitorującej istotne dla Ciebie okolice. Najbardziej skuteczne są te, które odznaczają się wysoką jakością obrazu, oraz możliwością uzyskania jak największego zoomu optycznego. Do tego typu sprzętów należy szybkoobrotowa kamera Turbo HD HQ-TSD1023. Przyjrzyjmy się bliżej jej właściwościom.

Czym wyróżnia się kamera HQ-TSD1023?

Sprzęt ten odznacza się jedną z najwyższych możliwych rozdzielczości - 1280 x 720. Praca w systemie Turbo HD ułatwia oglądanie monitorowanego obrazu w najlepszej jakości. Kamera posiada również szereg funkcji umożliwiających obróbkę sygnału. Dzięki temu dochodzi do poprawy klasy obrazu oraz zmniejszenia szumów w tle.

Kamera HQ-TSD1023 oferuje funkcję inteligentnego pozycjonowania 3D w trakcie pracy z rejestratorami HQVISION. Funkcja ta sprawia, że zaznaczenie fragmentu obrazu na ekranie podglądu spowoduje w pełni automatyczne ustawienie urządzenia w centrum zaznaczonego obrazu, jak i powiększenie go na pełny ekran.

Ten nowoczesny sprzęt sterowany jest za pomocą interfejsu RS485 poprzez kabel koncentryczny lub z każdego urządzenia sterującego - rejestratora lub pulpitu sterowniczego. Kamera ta jest dodatkowo kompatybilna z najbardziej rozpowszechnionymi protokołami komunikacyjnymi takimi jak Pelco-P, Pelco-D oraz HQVISION. Dzięki prędkości transmisji oraz automatycznemu rozpoznawaniu protokołów konfiguracja sprzętu jest niezwykle szybka i skuteczna.

Do niewątpliwych zalet tej kamery monitorującej możemy zaliczyć także dostosowywanie prędkości ruchu do wartości przybliżenia, możliwość powrotu urządzenia do wykonywania zaprogramowanego zadania po określonym czasie bezczynności operatora, skanowanie wybranych okolic oraz system Auto focus, czyli automatyczne ustawianie ostrości.

Parametry pracy kamery

Zasilanie jest 24 woltowe, a pobór mocy wynosi 20 wat. Temperatura pracy waha się od -30ºC do 65ºC. Maksymalny poziom wilgotności tolerowany przez kamerę HQ-TSD1023 liczy 90%. Dodatkowo jest ona wandaloodporna, a obudowa odznacza się klasą szczelności IP66. Dzięki temu możliwe jest działanie kamery w bardzo trudnych warunkach środowiskowych.

Parametry obiektywu

Ogniskowa wynosi 4-92 milimetry, a szybkości 23 krotnego zoomu ok. 3 sekundy. W zależności od potrzeb, kąt widzenia może liczyć 49º-2.2º. Minimalna odległość sięga od 10 do 1000 milimetrów, a rozwartość układu optycznego F1.6 - F3.7.

Dodatkowe informacje dotyczące produktu

 • rozdzielczość 1280 x 720 (HD)
 • przetwornik obrazu ⅓” CMOS
 • czułość - Color:0.02Lux przy (F1.6,AGC ON), B/W: 0.002Lux przy (F1.6,AGC ON), 0 Lux przy IR-wł.
 • wyjście - BNC TURBO HD 720p 1.0V[p-p] / 75Ω,
 • tryb PTZ - 8 ścieżek patrolowych, 4 trasy, Auto PAN, Auto SCAN, Park Action, Power off Memory
 • funkcje - Dzień/Noc: (ICR), 3DDNR, DWDR, Auto focus, AWB, AGC, BLC, EIS
 • prędkość ruchu w pionie wynosi 120°/s, a w poziomie 160°/s
 • ilość presetów - 255 (Pelco P/D)
 • protokół - HQVISION, Pelco-P / D, automatyczne rozpoznawanie protokołów
 • zabezpieczenie przepięciowe TVS 4,000V
 • pozycjonowanie 3D (HQVISION)

Więcej informacji znajdziesz na stronie sklepu internetowego TV SAT.

Materiał partnera zewnętrznego

Pozostańmy w kontakcie

Spodobał Ci się udostępniony przez nas artykuł? Skomentuj go, lub udostępnij na swoich social mediach. 

Jeżeli zasnataiwasz się nad podjęciem z nami współpracy - nie zwlekaj! Napisz do naszej redakcji korzystając z formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Komentarze (0)