Najnowsze wiadomości

15 czerwca 2024 15:42

Producent wind z prawie 50-letnim doświadczeniem w branżyWspółczesne standardy budowlane zobowiązują inwestora stawiającego nowy budynek mieszkalny, biurowy, użyteczności publicznej lub też obiekt o charakterze przemysłowym do tego, aby nawet wówczas, gdy nie jest wielokondygnacyjna budowla, była w niej co najmniej jedna winda. O takim udogodnieniu warto również pamiętać w czasie kompleksowego remontu jakiegoś budynku.

Tradycja zobowiązuje

W obu sytuacjach trzeba jednak najpierw znaleźć doświadczonego i solidnego dostawcę takich urządzeń, który zagwarantuje nie tylko sprzedaż sprzętu najwyższej jakości, ale również jego późniejszy profesjonalny montaż. Do takiej współpracy na pewno idealnie nadaje się firma http://www.lift.pl/ czyli Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych. Posiada ona ogromne tradycje w branży producentów wind, ponieważ funkcjonuje z powodzeniem na rynku polskim i zagranicznym od 1991 roku. Wtedy powstała na bazie Spółdzielni Dźwigowo-Instalacyjnej założonej natomiast w 1975 roku. Dlatego fachowcy z tej firmy o windach wiedzą wszystko i na pewno nie tylko ograniczą się do sprzedaży swoich urządzeń wysokiej jakości, ale też podpowiedzą, jaki sprzęt najlepiej wybrać do konkretnej inwestycji. Dzięki temu inwestor może o windach nie wiedzieć nic i całkowicie polegać na zdaniu specjalistów z Lift Service.

Osobowe, towarowe i na specjalne zamówienie

Zakład produkuje windy w wielu typach i rodzajach. Na przykład najczęściej spotykane, czyli te o udźwigu od 320 kg do 1600 kg i prędkości podnoszenia do 0,63 m/s oraz wysokości podnoszenia do 25 metrów. Mają one również rozwiązania techniczne umożliwiające przewożenie niepełnosprawnych na wózkach oraz łóżek szpitalnych. Lift Service produkuje również windy z zaniżonym podszybiem lub nadszybiem przeznaczone na przykład do istniejących już budynków z ograniczeniami architektonicznymi. Zajmuje się także windami towarowymi i może wyprodukować każdą windę na indywidualne zamówienie. O klasie tego zakładu i tym, że warto mu zaufać świadczy również to, iż jako pierwsza firma dźwigowa w Polsce otrzymał on certyfikat najwyższej jakości ISO 9001.

Pozostańmy w kontakcie

Spodobał Ci się udostępniony przez nas artykuł? Skomentuj go, lub udostępnij na swoich social mediach. 

Jeżeli zasnataiwasz się nad podjęciem z nami współpracy - nie zwlekaj! Napisz do naszej redakcji korzystając z formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Komentarze (0)