Najnowsze wiadomości

15 czerwca 2024 16:44

Ważny dzień w życiu Panny Młodej z Fulara & ŻywczykKtóraż z nas, drogie Panie, nie chciałaby w ten specjalny dzień wyglądać olśniewająco? Marzymy o tym dniu częstokroć przez całe nasze życie, wyobrażając sobie, niekiedy ze szczegółami każdy moment naszego ślubu i wesela. Potem, gdy już nadchodzi ten wyjątkowy dzień, wielkimi krokami zaczynamy wybierać i planować. I nie ma w tym nic zdrożnego, wręcz nawet dobrze, że pełne emocji marzenia spotykają się z chłodną organizacją. Jednym z najważniejszych elementów tej dość przecież skomplikowanej układanki zwanej przygotowaniami do Slubu są właśnie suknie ślubne. Popularność programów w konwencji reality show, w których uczestniczki z pomocą projektanta dokonują tego ważnego wyboru, świadczy o tym, iż to jak przyszła Panna Młoda będzie wyglądać jest czymś niepomiernie ważnym nie tylko dal niej samej, ale i dla jej rodziny.

Jak wybierać suknie ślubne

Dokonując przeglądu ślubnych sukien, miejmy na względzie kilka wytycznych, które pomogą nam w dokonaniu właściwego i zadowalającego wyboru. Tak więc po pierwsze, jeśli tylko mamy taką możliwość, zarezerwujmy nawet cały wolny dzień na wizytę w salonie sukien ślubnych. Dobrym pomysłem będzie tu odwiedzenie jednego z salonów firmowych marki „Fulara & Żywczyk”, na przykład w Krakowie lub Katowicach, gdzie w przestronnym i jasnym wnętrzu będziemy mogły przymierzyć najnowsze kolekcje. Dodajmy jeszcze tylko, iż salon ślubny Fulara & Żywczyk, czy to w Katowicach czy Krakowie, to nie tylko suknie ślubne, lecz także ogromny wybór wszelkich dodatków, takich jak: biżuteria, buty lub bielizna.

Drugą ważna kwestią jest dopasowanie sukni do naszego charakteru i osobowości. Jeśli reprezentujemy typ spokojnej i rozmarzonej romantyczki, to raczej unikajmy sukienek nowoczesnych, minimalistycznych w kroju, a znowuż, jeśli nasze usposobienie będzie nieco artystyczne, nieco hipisowskie i pełne jesteśmy energii, to spójrzmy na projekty w stylu boho.

Kolejna ważna sprawa to dopasowanie sukni do sylwetki. Musimy tu mieć świadomość, iż nie we wszystkim jest dobrze nawet kobietom o wymiarach i postawie modelki z mediolańskiego pokazu mody. Generalnie panie o figurze prostokąta winny unikać obcisłych sukienek, a raczej powinny skupić się na projektach, z trójkątną, dolną częścią sukni. Można także, w takich przypadkach, tak dobrać suknie ślubne, by zwrócić uwagę na górną część sukni, np. dekolt. Kobiety o figurze trójkąta (tzw. „odwróconego trójkąta”) muszą raczej skupić się na próbie odwrócenia uwagi od szerokich bioder (np. falbanami na dole), tak więc w tej partii sukienka ślubna nie powinna być obcisła.

Pozornie najłatwiejsze zadanie mają panie, które reprezentują typ budowy najbardziej zrównoważony, bo wpisany w tzw. „klepsydrę”. Optymalne będą wtedy suknie ślubne o kroju „syrenki”, bo obcisły projekt uwydatni wtedy ową klepsydrę; wcięcie w talii, duże piersi i smukłe nogi.

Na co zwracać uwagę, wybierając suknie ślubne? 

Odwiedzając jeden z salonów marki Fulara & Żywczyk będziemy mogły wybierać wśród gotowych projektów przygotowanych z uwzględnieniem najnowszych trendów w ślubnej modzie. Kolekcje z lat 2018, 2019, to kilkadziesiąt indywidualnych projektów, które w danym roku wyróżnia wspólna pierwsza litera nazwy własnej każdej sukni. Kolekcje z tych lat, to wyjątkowe połączenie klasyki z nowoczesnością, gdzie delikatne materie spotykają się z przykuwającymi oko elementami wykończeniowymi.

Podobnie i najnowsza kolekcja, przeznaczona na rok 2020 jest, jaki i poprzednie, szyta ręcznie, po uprzednich konsultacjach z klientką i zdjęciu miary. Ale salony w Krakowie i Katowicach oferują nie tylko wyjątkowe podejście do każdej klientki, lecz przede wszystkim wysoką jakość materiałów. Suknie ślubne Fulara & Żywczyk są bowiem szyte z jedwabnej organtyny, tzw. inteligentnej satyny, tafty, muślinu oraz z wykończeniem z hiszpańskich, włoskich i francuskich koronek.

Artykuł sponsorowany

Pozostańmy w kontakcie

Spodobał Ci się udostępniony przez nas artykuł? Skomentuj go, lub udostępnij na swoich social mediach. 

Jeżeli zasnataiwasz się nad podjęciem z nami współpracy - nie zwlekaj! Napisz do naszej redakcji korzystając z formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Komentarze (0)