Najnowsze wiadomości

Wakacyjne przygody nie takie miłe. Kilka słów o kurzajkach

Badanie moczu. Po co je robimy?

4 pomysły na oświetlenie sypialni – wspaniały klimat w kilku...

23 czerwca 2021 22:06

Promocja w Kaufland: najaktywniejsi kupujący otrzymają 10 tys. punktów PaybackW akcji mogą wziąć udział posiadacze kart Payback, którzy kupili produkty oznaczone kolorowymi jajkami. Kaufland ogłosił konkurs "Rozbij Złote Jajo i wygraj 10 000 punktów Payback".

Aby przystąpić do promocji, uczestnicy programu lojalnościowego sieci muszą aktywować co najmniej jeden kupon (papierowy w sklepie lub elektroniczny w aplikacji mobilnej), który jest oznaczony jako Złote Jajo. Możesz to zrobić w okresie od 11 marca do 3 kwietnia.

2 000 uczestników, którym uda się zebrać najwięcej punktów, otrzyma nagrodę główną - 10 000 punktów Payback. Przypominamy, że Kaufland standardowo liczy jeden punkt Payback za każde wydane trzy złote.

Towary, które pozwalają zgromadzić więcej bonusów (nawet 2 000) lub zwiększyć je (nawet dziesięciokrotnie) można znaleźć w reklamach Kauflandu. Są one dodatkowo oznaczone kolorowymi kulkami. Dodatkowo, posiadacze kart Payback mogą kupić wiele produktów z rabatem do 20%. Na przykład do 17 marca dotyczy to garnków, noży, całej gamy marek Pampers i wielu produktów spożywczych.

Payback to międzynarodowa platforma, która oferuje program lojalnościowy dla sieci z różnych krajów. Zdobyte punkty uczestnicy mogą wymieniać na cenne nagrody lub rabaty na zakupy w sklepach partnerskich. Payback w Polsce zrzesza około 8 milionów aktywnych użytkowników. Kaufland dołączył do programu w 2018 roku.

Pozostańmy w kontakcie

Spodobał Ci się udostępniony przez nas artykuł? Skomentuj go, lub udostępnij na swoich social mediach. 

Jeżeli zasnataiwasz się nad podjęciem z nami współpracy - nie zwlekaj! Napisz do naszej redakcji korzystając z formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Komentarze (0)