Najnowsze wiadomości

28 listopada 2023 15:37

Okej o dwóch «K»Przeczytaj to: biurowe urządzenie do wykonywania operacji matematycznych. Co o tym sądzisz? Jak to w ogóle brzmi? No właśnie :) Jesteśmy przyzwyczajeni do mówienia na to po prostu «kalkulator». Jesteśmy na poziomie obliczania i jest to w pełni komfortowy wymiar myślowy. Jak uważasz, co by się stało, gdybyś uczynił z tej pozycji prawdziwe 3D? W ten właśnie sposób możesz patrzeć na kalkulator konsolidacyjny. Oddal się by dostrzec cały obraz.

«To jest magia. Magia kina».

No, może, nie tyle kina, ile usług finansowych firmy Ekassa.pl. Rzecz w tym, że kalkulator konsolidacyjny na stronie serwisu jest połączeniem nauki i mistyki. Jak każde narzędzie tego typu wykorzystywane dla oszacowania wstępnej prognozy dot. pożyczki, kalkulator ten działa dzięki zaawansowanym algorytmom matematycznym. Jego obsługa jest tak prosta, że nawet dziecko świetnie sobie z nim poradzi. Wprowadzasz dane wyjściowe, oczekiwania, możliwości, czyli wszystko czym algorytm będzie operował. Po chwili już masz przed sobą wstępne parametry najlepiej pasującej Tobie usługi. Szybko dostajesz informacje o najlepszej personalnej ofercie w ramach pożyczki konsolidacyjnej. To działa, i na tym matematyka się kończy. Magia się zaczyna w chwili, gdy dostrzegasz, że Ekassa.pl kieruje do Ciebie adaptywne wręcz oferty w zależności od tego, co samodzielnie wybierasz. Prócz tego, ilość pozytywnych decyzji jest chyba zaczarowana – ich się udziela naprawdę dużo.

O – K. K. – ej

Kalkulator konsolidacyjny to wiele korzyści w jednym:

  • szybki, matematycznie precyzyjny;
  • uwzględnia wiele czynników i analizuje je;
  • w pełni ulega ustawieniom użytkownika;
  • prosty w obsłudze;
  • generuje najlepszą personalną ofertę kredytową wg danych od użytkownika;
  • średnia ocen jest maksymalnie zbliżona do «ludzkiego» oszacowania zysków i strat;
  • pozwala na dopasowanie usługi do siebie, a nie na odwrót.

Chwilówki i inne pożyczki mają to do siebie, że trudno je się oblicza. To znaczy, że zostajesz w gruncie rzeczy zmuszony do «wkręcenia się» w temat, czyli siedzisz i sam to wszystko kalkulujesz. Pożyczka konsolidacyjna rozwiązuje ten problem dzięki skutecznemu łączeniu zarówno zobowiązań, jak i cyferek w jednym miejscu na lepszych dla kredytobiorcy warunkach. Kalkulator konsolidacyjny jest czymś w rodzaju «przedsionka» na drodze do pożyczki konsolidacyjnej. Pełni funkcje swoistego okazania otwartości na klienta oraz potwierdzenia świadczenia usług wysokiej rangi. Chodzi o zaufanie, i dla Ekassa.pl to jest najcenniejsze – przecież każdy ma prawo na szacunek i pomocną dłoń.

Pozostańmy w kontakcie

Spodobał Ci się udostępniony przez nas artykuł? Skomentuj go, lub udostępnij na swoich social mediach. 

Jeżeli zasnataiwasz się nad podjęciem z nami współpracy - nie zwlekaj! Napisz do naszej redakcji korzystając z formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Komentarze (0)