Najnowsze wiadomości

15 czerwca 2024 16:31

Co zrobić, żeby e-TOLL nie śledził moich przejazdów poza płatnymi odcinkami drogi?Zależy Ci na prywatności? Nie chcesz, by e-TOLL śledził Twoje podróże poza przejazdami płatnymi odcinkami dróg? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – IKOL oferuje opcję wyłączania e-TOLL przez kierowcę po zakończeniu podróży autostradą.

Planujesz przejście do elektronicznego systemu poboru płatności e-TOLL, ale obawiasz się, że może on śledzić Twoje podróże po zjeździe z autostrady? Rozwiejemy Twoje wątpliwości – istnieje możliwość samodzielnego wyłączania tej usługi.

Z tego tekstu dowiesz się, gdzie kupić e-TOLL, by móc cieszyć się nie tylko licznymi udogodnieniami, ale też poczuciem bezpieczeństwa i prywatnością.

Zarządzanie urządzeniami ZSL w aplikacji IKOL Tracker

Zewnętrzny System Lokalizacyjny (ZSL) to moduł, który jest montowany w pojeździe. Wybierając go, zyskasz opcję szybkiego i łatwego rozliczania się z przejazdów autostradami. Co więcej, będziesz mógł korzystać z funkcji monitoringu GPS pojazdu w czasie rzeczywistym.

Należy wspomnieć, że kierowca nie ma dostępu do nadajnika – jedynym sposobem na zarządzanie urządzeniem jest korzystanie z darmowej mobilnej aplikacji IKOL Tracker.  

Wyłączanie usługi e-TOLL

Aby wyłączyć usługę e-TOLL należy zalogować się do aplikacji IKOL Tracker, a następnie nacisnąć na specjalny przycisk do uruchamiania i zatrzymywania przesyłania danych e-TOLL.

Sterowanie e-TOLL z poziomu aplikacji mobilnej to bardzo wygodne rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu każdemu kierowcy. Wystarczy jedno kliknięcie – nie trzeba się schylać i szukać zamontowanego gdzieś guzika (co mogłoby prowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze).

Alerty i usługi dodatkowe

Przydatnym rozwiązaniem, w które wyposażono urządzenie ZSL,  jest opcja automatycznego wysyłania do użytkownika alertów o problemach dotyczących połączenia z e-TOLL. Jeżeli z jakiegoś powodu proces przesyłania danych zostanie zakłócony – dowiesz się o tym od razu.

Warto również wspomnieć, że funkcjonalność każdego lokalizatora ZSL od IKOL może zostać poszerzona o dodatkowe usługi – historię podróży, generowanie raportów i nie tylko. Dzięki temu staniesz się posiadaczem jednego, niezwykle praktycznego urządzenia, które otworzy przed Tobą nowe możliwości i posłuży Ci przez lata.

Podróżuj bezpiecznie z modułem ZSL od IKOL

Wybierając usługę e-TOLL od IKOL zyskasz bezpieczeństwo i wygodę. Możliwość lokalizowania pojazdu przyda Ci się w wielu sytuacjach, a funkcja wysyłania alertów powiadomi Cię o nietypowej sytuacji.

Zatem – nie czekaj i przekonaj się sam, jak wiele praktycznych funkcji oferować Ci może lokalizator ZSL od IKOL.

Artykuł sponsorowany

Pozostańmy w kontakcie

Spodobał Ci się udostępniony przez nas artykuł? Skomentuj go, lub udostępnij na swoich social mediach. 

Jeżeli zasnataiwasz się nad podjęciem z nami współpracy - nie zwlekaj! Napisz do naszej redakcji korzystając z formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Komentarze (0)