Najnowsze wiadomości

25 maja 2024 7:29

Suknie ślubne szyte na miaręAnna Kara to projektantka, która w oszałamiającym, jak na ten rynek tempie osiągnęła spektakularny sukces. Zaczynając od maleńkiego butiku i pracowni na przedmieściach stworzyła wraz ze swoim zespołem markę, która dzisiaj rozpoznawana jest nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Dzięki swoim projektom sukien ślubnych i ich wysokiej jakości szturmem podbiła rynek mody ślubnej. Dzisiaj jej projekty to marzenie, na które nie każdy może sobie pozwolić.

Wszystkie suknie ślubne jakie opuszczają pracownię Anny Kary szyte są według jej projektów i wykonywane przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych profesjonalistów w swoich dziadzinach. Suknie są autorskie w każdym, nawet najdrobniejszym detalu, dzięki czemu klientki mogą liczyć na ich całkowitą, stuprocentową autentyczność i niepowtarzalność. Projektantka nie tylko tworzy projekty sukni, ale również samodzielnie komponuje zestawy detali i ozdób, od koronek, do pojedynczych obszyć. Dzięki temu każda suknia jest inna i całkowicie niepowtarzalna.

Moda ślubna w wykonaniu projektantki i jej zespołu zyskuje zupełnie nową jakość. Suknie ślubne, jakie wychodzą z pracowni krakowskiej projektantki wykonywane są zawsze na miarę i dostosowane do potrzeb indywidualnych klientek. Każdy element sukni, jak i ich ogólny krój są w pełni zindywidualizowane, tak by odpowiadać potrzebom osób, które założą je na swój ślub.

Filozofia i zasady pracowni sukien ślubnych Anny Kary

Zasadniczą cechą filozofii, jaką kieruje się pracownia jest dążenie do piękna i wiara w piękno, które drzemie w każdej kobiecie i czeka tylko na to, by je wydobyć. W związku z tym każdy projekt jest dokładnie przemyślany nie tylko w oderwaniu od osoby. Jest raczej możliwością indywidualnego podejścia do klientki, w taki sposób, by jak najbardziej wyciągnąć na światło dzienne to, co w niej najpiękniejsze.

Projekty Anny Kary zdecydowanie łatwo jest nazwać klasycznymi. Jednocześnie jest w nich coś na wskroś romantycznego, ale w zupełnie współczesny sposób. To właśnie to połączenie klasycznych wzorców, które każda z klientek zna i kojarzy z wysoką jakością i stylem, oraz współczesnego podejścia do estetyki to tajemnica sukcesu pracowni.

Jak mówi projektantka najważniejsze nie jest tu piękno, jak takie, ale dążenie do niego. Bo przecież prawdziwe piękno nie jest czymś skończonym. Jest ulotne i można co najwyżej próbować uchwycić pewien moment, w którym się objawia.

Historia – od mini butiku do znanej marki sukien ślubnych

Anna Kara ukończyła Szkołę Projektowania Ubioru w 2007 roku i praktycznie od razu przystąpiła do dzieła. Jak wiadomo moda nie jest łatwym rynkiem i żeby na nim wystartować i osiągnąć sukces trzeba nie tylko wykazać się ponadprzeciętnym talentem, ale również ogromnym zaangażowaniem i pracowitością. Projektantka zaczęła od maleńkiego butiku na krakowskim Kazimierzu i szycia sukien w zaimprowizowane pracowni w mieszkaniu na obrzeżach Krakowa. Krok po kroku jednak coraz bardziej zbliżała się do spektakularnego sukcesu, którym może szczycić się obecnie. Dzisiaj salon i pracownia Anny Kary oferuje suknie, które cieszą się uznaniem nie mniejszym, niż projekty największych nazwisk świata zachodniej mody.

Artykuł sponsorowany

Pozostańmy w kontakcie

Spodobał Ci się udostępniony przez nas artykuł? Skomentuj go, lub udostępnij na swoich social mediach. 

Jeżeli zasnataiwasz się nad podjęciem z nami współpracy - nie zwlekaj! Napisz do naszej redakcji korzystając z formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Komentarze (0)