Najnowsze wiadomości

25 maja 2024 8:16

Jakie zabiegi na włosy w salonie kosmetycznym w Krakowie?Włosomaniactwo opanowało internet już dobrych kilka lat temu i wciąż jego popularność rośnie. Świadomość jakości swoich włosów i tego, jak powinno się je pielęgnować jest ogromnie pomocna, ale nie zawsze w stu procentach skuteczna. Wiąże się to z brakiem czasu, możliwości i cierpliwości, jakiej wymagają niektóre kuracje, bez których włosy nie odzyskają swojego dawnego blasku, witalności i gęstości.

Pomoc dla przerzedzonych włosów

Salon kosmetyczny Kraków Sekrety Piękna oferuje pomoc dla osób borykających się z problemem przerzedzających się włosów. Mniejsza ilość włosów, cienka struktura włosa i niezdrowe środowisko skóry głowy to trzy główne przyczyny takiego stanu rzeczy. Można to oczywiście naprawić przy pomocy specjalistycznych, oferowanych przez wspomniany salon zabiegów, które przywrócą włosom ich prawdziwy, piękny wygląd.

Medycyna estetyczna Kraków w Salonie Piękna proponuje osobom dotkniętym tymi problemami system Nioxin, który doskonale radzi sobie z diagnostyką i likwidacją przyczyny. Kompleksowe podejście tego systemu jest w stanie uratować wiele przypadków i przywrócić właścicielom zniszczonych włosów pewność siebie i radość życia.

Przebieg zabiegu

Pierwszą osobą, z którą kontaktuje się klient i pacjent salonu jest fryzjer, który przeprowadza wnikliwą, konsultację i oglądając skórę głowy stawia diagnozę. Pomaga mu w tym specjalistyczna kamera NIOSCOP. Kolejnym etapem jest oczyszczenie skóry głowy poprzez zabieg dermabrazji zwany Scalp Renew. Natychmiastowy efekt pozwoli na przygotowanie skóry do kolejnych etapów. Mogą z niego korzystać również osoby chore na łuszczycę. Następnym etapem jest Kuracja Density Protection, która ma na celu zapobieganie łamania się włosów. Jest to kuracja przy użyciu esencji krystalicznej, którą przeprowadza się w domu jako uzupełnienie dermabrazji. Pozwala ona na poprawę wyglądu włosów i ich uelastycznienie aż o 54% w stosunku do efektu wyjściowego. Ostatnim etapem jest Seria Intensive Treatment Booster, która jest oparta na intensywnie działającym preparacie bez spłukiwania aplikowanym na miejsca, które potrzebują wyjątkowej pomocy. Zwykle jest to cofająca się linia włosów, czy też czubek głowy u mężczyzn, gdzie obserwuje się największy zanik gęstości włosów. Świetnie skomponowana formuła kosmetyczna z kompleksem CoZyme-10 i technologią dual active stworzona jest właśnie na potrzeby miejsc z najbardziej intensywnym wypadaniem włosów. Ich przerzedzenie w wyniku stosowania tego preparatu zdecydowanie się zmniejszy, dając szansę na ponowne zagęszczenie.

Artykuł zewnętrzny

Pozostańmy w kontakcie

Spodobał Ci się udostępniony przez nas artykuł? Skomentuj go, lub udostępnij na swoich social mediach. 

Jeżeli zasnataiwasz się nad podjęciem z nami współpracy - nie zwlekaj! Napisz do naszej redakcji korzystając z formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Komentarze (0)