Najnowsze wiadomości

7 grudnia 2022 16:50

Kosmetyki Colourlock – idealne dla skórzanej tapicerkiCzyszczenie tapicerki samochodowej nie należy do ulubionych czynności właścicieli pojazdów. Jednak z obecnymi na rynku środkami takie zadanie nie będzie należało do przesadnie trudnych. Warto zwrócić uwagę na znakomite kosmetyki Colourlock, które pomogą nam pozbyć się kłopotliwych zabrudzeń i sprawią, że zarówno fotele, jak i tylna kanapa będą wyglądały jak nowe.

By auto było czyste i zadbane

Wbrew pozorom zewnętrzny wygląd samochodu jest niezmiernie ważny. Na naszą maszynę patrzy bowiem bardzo dużo osób – zarówno inni kierowcy, jak i piesi, czy też pasażerowie, których wieziemy. Gdy auto nie jest odpowiednio utrzymane, dość często o właścicielu można pomyśleć, że po prostu nie dba on przesadnie o czystość. Nie zapominajmy też o tym, że oprócz wyglądu zewnętrznego jest ważne i to, jak nasz pojazd prezentuje się w środku.

Dbajmy o tapicerkę

Im częściej używamy samochodu i przewozimy nim różne osoby (rodzinę, znajomych, czy też zwierzęta), tym bardziej tapicerka - a zwłaszcza ta skórzana - narażona jest na zabrudzenia, plamy, a nawet przetarcia. Niewiele osób pamięta o tym, że pod wpływem zmian temperatur może ona również ulec delikatnym zniekształceniom. A przecież w pewnym sensie jest ona wizytówką naszych „czterech kółek”. Bowiem właśnie na stan foteli i tylnej kanapy bardzo często zwracają uwagę pasażerowie, których mamy przewieźć z miejsca na miejsce.

Zabrudzenia to nic strasznego

Niektóre plamy, które mogą pojawić się na skórzanej tapicerce, są dość łatwe do usunięcia, jednak część z nich stawia skuteczny opór gdy chcemy się ich pozbyć. W takich sytuacjach nie należy tracić głowy, bowiem z pomocą mogą nam przyjść specjalne środki, dzięki którym bez większego problemu pozbędziemy się plam, czy też innych nieczystości. Bardzo dobrą opinią wśród kierowców cieszą się komsetyki firmy Colourlock.

Uniwersalne środki czyszczące

Jeśli chcemy by skóra w naszym samochodzie lśniła i wyglądała jak nowa, najlepiej zdecydować się na któryś z produktów tej firmy. Colourlock oferuje klientom zarówno specjalne butelki środków czyszczących z aplikatorami piany, jak i produkty w postaci zwykłego płynu. Są to pojemniki o przeróżnej pojemności: 150 ml, 200 ml, 250 ml, czy też nawet 5 litrów. Kosmetyki Colourlock to również specjalne impregnaty do tkanin, które powinny skutecznie chronić przed plamami. Klienci mogą zdecydować się również na zakup szczoteczki służącej do usuwania zabrudzeń gromadzących się w zagłębieniach. Kosmetyki Colourlock to także chusteczki do czyszczenia skór, które można kupić zarówno w postaci pojedynczego egzemplarza, albo w zestawie, na który składa się 5 sztuk. Jeśli zaś chcemy, aby tapicerka w naszym samochodzie pachniała nowością, to wówczas znakomitym wyborem może okazać się specjalny zestaw, w którym znajdziemy środek o zapachu skóry (30 ml), gąbkę oraz kawałek garbowanej roślinnie skóry.

Zestawy dla klientów

Sklep Motogo, ma w swojej ofercie nie tylko pojedyncze egzemplarze firmy Colourlock, ale także przeróżne zestawy w bardzo okazjonalnych cenach. Przykładowo, już za 99 złotych można zaopatrzyć się w środek czyszczący i preparat konserwujący. Dodatkowo znajdują się w nim uniwersalne ściereczki z mikrofibry (w ilości 5 sztuk), pozwalające na aplikację preparatu na czyszczoną powierzchnię, a także czarne rękawice nitrylowe (2 sztuki), niezbędne podczas tego typu pracy.

Zamów już dziś!

Na stronie internetowej sklepu Motogo klienci mogą znaleźć wszystkie produkty marki Colourlock, niezbędne do pozbycia się mniejszych i większych zabrudzeń ze skórzanej tapicerki samochodowej. Co ważne, przy zakupie powyżej 199 złotych to nadawca pokrywa koszty związane z przesyłką. Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na nabycie produktów w cenie powyżej 99 złotych dostaną specjalny prezent.

Pozostańmy w kontakcie

Spodobał Ci się udostępniony przez nas artykuł? Skomentuj go, lub udostępnij na swoich social mediach. 

Jeżeli zasnataiwasz się nad podjęciem z nami współpracy - nie zwlekaj! Napisz do naszej redakcji korzystając z formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Komentarze (0)