Najnowsze wiadomości

15 czerwca 2024 16:11

Automatyzacja procesów zarządzania projektami w biurze tłumaczeń XTRFIlość zleceń w biurach tłumaczeń zmusiła firmy do korzystania z pomocy w postaci specjalnych oprogramowań. Pozwalają one zautomatyzować procesy zarządzania projektami i usprawnić ich realizację. Wśród nich wyróżnia się XTRF. Co to właściwie jest i na jakiej działa zasadzie?

XTRF to oprogramowanie, które pozwala dobrze zarządzać projektami w każdym biurze tłumaczeń. Zapotrzebowanie na tego typu usługi sprawiło, że niezbędne jest korzystanie przez firmy z pomocy takiej jak XTRF, która nie tylko obejmuje zarządzanie bazą klientów, ale również wspomaga kontrolowanie finansów czy podział zleceń. Jakie zatem dodatkowe możliwości daje nam XTRF?

Funkcje oprogramowania XTRF

Obecnie, niestety duża kadra najlepiej wyszkolonych tłumaczów nie wystarcza, by biuro dobrze i sprawnie radziło sobie z ilością przyjmowanych zleceń. Potrzebna jest tu pomoc oprogramowania, które zautomatyzuje procesy zarządzania. Na rynku jest dostępnych wiele ich rodzajów, które pomagają zwiększyć efekty pracy, w coraz krótszym czasie. Jednym z takich oprogramowań jest program XTRF, który  pozwala na uporządkowanie zleceń oraz utrzymanie wszystkiego w odpowiednim ładzie.

oprogramowanie XTRF

Mały duży pomocnik

Program XTRF daje cały wachlarz korzyści,  jakie może osiągnąć biuro tłumaczeń. Przede wszystkim, pozwala na utworzenie uporządkowanej bazy danych, zawierającej wykonane zlecenia, informacje o klientach czy złożonych przez nich reklamacji. Zapewnia on również elektroniczną korespondencję z klientami, a w rezultacie owocną z nimi współpracę.

Program XTRF pomaga także skoordynować zarządzanie finansami, poprzez wykonywanie wyceny usługi według przyjętych kryteriów - potrafi przeanalizować tekst pod względem trudności językowej, długości czy przekładanego języka. Zapewnia także wystawianie faktur czy planowanie budżetu. Te funkcje, swoje zastosowanie znajdą zwłaszcza w wielkich korporacjach, gdzie nie trudno o pomyłki finansowe.

Łatwiejsze zarządzanie pracownikami

Program XTRF daje możliwość rozplanowania zleceń, dzięki dostępnej bazie tłumaczy. Dopasowuje on odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do projektu. Dzięki tej funkcji, program automatyzuje proces zarządzania i znacznie go przyspiesza, a w rezultacie biuro tłumaczeń jest w stanie przyjąć większą liczbę zleceń.

Automatyzacja procesu zarządzania projektami w biurze XTRF to obecnie jedno z najbardziej niezbędnych działań w dużych korporacjach. Oprogramowanie dba o koordynację zleceń, porządek w finansach oraz dobrą komunikację z klientem. Ponadto gwarantuje bezpieczeństwo dokumentów przechowywanych na chmurze, dzięki temu mamy gwarancję, że nie dostaną się one w niepowołane ręce.  Program XTRF to pomoc na wielu płaszczyznach, która może przełożyć się na przyszły sukces biura tłumaczeń.

Więcej informacji

Pozostańmy w kontakcie

Spodobał Ci się udostępniony przez nas artykuł? Skomentuj go, lub udostępnij na swoich social mediach. 

Jeżeli zasnataiwasz się nad podjęciem z nami współpracy - nie zwlekaj! Napisz do naszej redakcji korzystając z formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Komentarze (0)