Najnowsze wiadomości

15 czerwca 2024 15:53

Jak sprawdzić historię połączeń na telefonie iPhone?Jak sprawdzić historię połączeń na telefonie iPhone i wyświetlić szczegóły lub usunąć połączenia

Podobnie jak większość telefonów komórkowych, Twój iPhone oferuje opcję pozwalającą jego użytkownikom na zapisywanie historii połączeń telefonicznych. 

Może to być pomocne, jeśli zapomnisz zapisać numer telefonu i musisz sprawdzić historię połączeń, aby móc zlokalizować ten numer i dodać go do swoich kontaktów. 

Możesz również sprawdzić godzinę i datę połączenia, jeśli nie pamiętasz, kiedy do kogoś dzwoniłeś - i usunąć jedno, więcej lub wszystkie połączenia, aby ukryć historię lub wyczyścić miejsce. 

Oto jak to zrobić. 

Jak sprawdzić historię połączeń na swoim telefonie iPhone
1. Odblokuj swojego iPhone'a, a następnie kliknij ikonę Telefon, aby uruchomić aplikację. 

2. Po otwarciu ikony telefonu, kliknij na zakładkę "Ostatnio", która przeniesie Cię do historii ostatnich połączeń telefonicznych.

3. Możesz przewijać rozmowy telefoniczne i nacisnąć małą literę "i" po prawej stronie pojedynczego połączenia, aby zobaczyć więcej szczegółów. 

Jeśli chcesz zapisać numer telefonu w swoich kontaktach, przeglądanie poszczególnych połączeń za pomocą przycisku "i" umożliwi Ci utworzenie nowego kontaktu, dodanie go do istniejącego, wysłanie do niego wiadomości, zablokowanie go i inne. 

Możesz również dowiedzieć się, jak długo trwało połączenie na Twoim telefonie iPhone, patrząc w ramce pod numerem telefonu lub nazwą kontaktową. 

Jak usunąć pojedyncze połączenie na telefonie iPhone
1. Stuknij ikonę "Telefon" i przejdź do "Ostatnio". 

2. W "Ostatnio", w prawym górnym rogu ekranu, kliknij "Edytuj", co da Ci możliwość albo usunięcia pojedynczego połączenia (połączeń) albo skasowania całego swojego ostatniego połączenia. 

3. 3. Usuwanie poszczególnych połączeń telefonicznych poprzez naciśnięcie czerwonego przycisku znajdującego się po lewej stronie każdego numeru telefonu w zakładce "Ostatnie". 

Jak usunąć wszystkie ostatnie połączenia z iPhone'em 
1. Stuknij ikonę "Telefon" i przejdź do "Ostatnio".

2. W zakładce "Ostatnie" kliknąć "Edytuj", aby usunąć połączenia telefoniczne. W lewym górnym rogu ekranu pojawi się przycisk "Wyczyść". 

3. Dotknij przycisku "Wyczyść", a cała lista ostatnich połączeń wychodzących i przychodzących zostanie usunięta. 

Przeczytaj także: Pobieranie historii połączeń - sprawdź listę połączeń innego telefonu

Pozostańmy w kontakcie

Spodobał Ci się udostępniony przez nas artykuł? Skomentuj go, lub udostępnij na swoich social mediach. 

Jeżeli zasnataiwasz się nad podjęciem z nami współpracy - nie zwlekaj! Napisz do naszej redakcji korzystając z formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Komentarze (1)

  1. FSh - 22 lipca 2021

    Jak sprawdzić historie połączeń np z przed tygodnia?