Najnowsze wiadomości

15 czerwca 2024 16:21

Fajne funkcje i filtry dla jeszcze zabawniejszych zdjęć!Zdjęcia wcale nie muszą być poważne! Mają przynosić radość i wywoływać śmiech u obserwujących. Koniec ery smutnych, pozowanych zdjęć rodzinnych – dziś robi się je z zaskoczenia, dodaje śmieszne naklejki, upiększa filtrami i puszcza w sieć!

Jak filtry wpływają na zdjęcia?

Fotografie, które wykonujemy naszymi smartfonami, mają za zadanie uchwycić dokładnie to, co znajduje się za obiektywem. Czasem robione w ten sposób zdjęcia wydają się zbyt banalne w stosunku do naszych oczekiwań. Mdłe, nudne, w zwyczajnych kolorach, a czasem nawet uwypuklające niedoskonałości naszej cery – takie selfie są absolutnie nie do przyjęcia! Filtry w smartfonie takim jak SM-J415FZDGXEO pozwalają delikatnie upiększyć twarz. Zmieniają kolory, czyniąc je bardziej przyjemnymi dla oka, na przykład stylizując na stare fotografie czy wyostrzając barwy. Wygładzają twarz, powiększają oczy i sprawiają, że stajemy się bardziej atrakcyjni. Dobre zdjęcie jest oczywiście podstawą do tego, by fajnie na nim wyglądać. Czasem jednak filtry w smartfonie pomagają uczynić to zdjęcie atrakcyjniejszym dla odbiorcy. Sprawiają również, że zwyczajne zdjęcie może się stać dziełem sztuki fotograficznej – nawet gdy nie masz pojęcia o fotografii!

Zabawne naklejki

Oprócz filtrów w nowych modelach telefonów, takich jak SM-J415FZDGXEO, możesz znaleźć zabawne naklejki na zdjęcia. Pomogą one przykleić w odpowiednim miejscu kolorowe nakrycie głowy, okulary, dołożyć śmieszny napis. Takie naklejki są fajnym sposobem na to, by zwykłe zdjęcie z przyjaciółmi zmienić w naprawdę zabawne, które będzie ozdobą mediów społecznościowych. To również niezły patent na zaakcentowanie świątecznego czy wakacyjnego klimatu poprzez dołożenie sezonowych naklejek. Nawet gdy nie chce ci się robić nowego zdjęcia, możesz upiększyć stare, dodając mu trochę optymizmu!

Nie tylko dla dzieci!

Takie naklejki to przede wszystkim świetna zabawa dla dzieci. Dzięki bardzo ciekawym funkcjom w telefonie SM-J415FZDGXEO maluchy mogą przerabiać swoje twarze, wykrzywiać je i nadawać im naprawdę śmieszny wyraz. Ale radość z tych funkcji będą mieli także dorośli! Czasami nakładki przerabiające twarze pozwalają na tak zabawne modyfikacje, że nawet dorośli chętnie publikują je w swoich mediach społecznościowych lub rozsyłają znajomym na poprawę humoru!

Warto czasem pobawić się smartfonem

Po prostu weź swój nowy smartfon do ręki, pobaw się nim i odkrywaj jego możliwości! Zapomnij o telefonach komórkowych, których zadaniem była tylko komunikacja z innymi osobami. Współczesne markowe telefony są w stanie dostarczyć ci rozrywki na wysokim poziomie, poprawić humor i stworzyć dużą porcję materiałów do publikowania w social mediach! Nie oszukujmy się – smartfony po to zostały stworzone, aby bawić i obudzić w tobie kreatywność. Pozwól sobie rozwinąć skrzydła i spędź miłe chwile ze swoim nowym sprzętem, odkrywając jego funkcjonalności, używając filtrów na zdjęcia i przerabiając swoją twarz w specjalnych aplikacjach. Przekonasz się prędko, że to naprawdę sympatyczna rozrywka, która wcale nie wymaga wielkich umiejętności, a jedynie odrobiny kreatywności i poczucia humoru!

 

Materiał partnera zewnętrznego

Pozostańmy w kontakcie

Spodobał Ci się udostępniony przez nas artykuł? Skomentuj go, lub udostępnij na swoich social mediach. 

Jeżeli zasnataiwasz się nad podjęciem z nami współpracy - nie zwlekaj! Napisz do naszej redakcji korzystając z formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Komentarze (0)