Najnowsze wiadomości

16 lipca 2024 5:25

Tablet Samsung Galaxy Tab E – świetny nie tylko do czytaniaTablet to urządzenie podręczne, którego używamy zazwyczaj do przeglądania stron internetowych lub czytania artykułów i książek. Często również służy nam on do oglądania filmów lub do pracy, podczas której wysyłamy liczne maile. Jednak to małe i niepozorne urządzenie oferuje nam dużo dodatkowych możliwości. Producenci tabletów udostępniają szereg aplikacji i funkcji, które mogą się nam przydać nie tylko w pracy czy domu, ale nawet podczas wakacyjnego wyjazdu. Jakie więc są praktyczne zastosowania tabletu, o których jeszcze nie pomyślałeś?

Jeśli nie do czytania, to do czego właściwie użyć tabletu?

 

Dodatkowymi funkcjami oferowanymi przez producentów tabletów są niezwykle precyzyjne i dobrej jakości aparaty fotograficzne. Taki aparat znajdziemy między innymi w tabletach Huawei MediaPad T3 czy u producenta marki Samsung, który oferuje tablet Samsung Galaxy Tab E. Dla przykładu model SM-T560NZWAXEO to tablet, który posiada aparat o rozdzielczości aż 5 Mpix! Co ciekawe, możemy robić zdjęcia za pomocą jednego przycisku, a przytrzymując go dłużej, zrobimy całą serię zdjęć, na przykład w ruchu.

Dzięki takim rozwiązaniom tablety, które są dostępne na rynku, w zupełności mogą nam zastąpić tradycyjne aparaty fotograficzne. Ze względu na małe rozmiary i niewielką wagę tablet bez problemu schowamy do każdej torebki czy plecaka. Możemy go zabrać w wakacyjną podróż, do pracy czy na imprezę. Co więcej, tablety pozwalają nam również na nagrywanie filmów w wysokiej jakości. Taką opcję posiada choćby tablet Samsung Galaxy Tab E.

Co zrobić z tymi wszystkimi zdjęciami i filmami?

Praktycznie każdy dostępny na rynku tablet posiada dużą pamięć, dzięki której możemy przez długi czas przechowywać nasze zdjęcia i filmy i wracać do nich w dowolnej chwili. Zazwyczaj taka wbudowana pamięć RAM wynosi od 1GB do 5 GB. Ponadto możemy dokupić zewnętrzną kartę pamięci, która zwiększy pamięć tabletu w przypadku modelu SM-T560NZWAXEO – nawet o 128 GB. 

Na tablet możemy pobrać i zainstalować różne aplikacje, dzięki którym wyświetlimy czy dokonamy edycji zrobionych już zdjęć i filmów. Możemy stworzyć osobisty kolaż ze zdjęć z wakacji czy imprezy. Film możemy skrócić lub wyciąć najlepsze momenty i stworzyć go zupełnie na nowo. Świetną aplikacją, która umożliwi nam zabawę i eksperymenty ze zdjęciami, jest Adobe Photoshop Express, PicLab lub Pixlr Express. Aplikacje te łatwo i szybko pobierzemy na tablet i będziemy mogli tworzyć niepowtarzalne wspomnienia. Duży ekran tabletu, który może mieć nawet do 14 centymetrów wysokości, jak w przypadku SM-T560NZWAXEO,  ułatwi nam edycję zdjęć. Materiały będą dobrze widoczne, a dzięki bogatej kolorystyce klimat zdjęć i filmów zostanie precyzyjnie oddany.

Nowoczesne tablety to świetne gadżety, które mogą zastąpić nam w podroży tradycyjne aparaty fotograficzne. Szeroki wybór zróżnicowanych modeli oraz duża rozdzielczość aparatów, jakie oferują producenci tabletów, z pewnością sprosta niejednemu wielbicielowi fotografii i filmów.

 

Materiał partnera zewnętrznego

Pozostańmy w kontakcie

Spodobał Ci się udostępniony przez nas artykuł? Skomentuj go, lub udostępnij na swoich social mediach. 

Jeżeli zasnataiwasz się nad podjęciem z nami współpracy - nie zwlekaj! Napisz do naszej redakcji korzystając z formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Komentarze (0)