Najnowsze wiadomości

16 lipca 2024 4:43

Często dokonujesz transakcji walutowych? Sprawdź jak oszczędzić!Kantory online to nie tylko wygoda, ale także i oszczędności. Jak zaoszczędzić pieniądze na wymianie walut?

Coraz częściej korzystamy z usług kantorów online. Na ich usługi decydujemy się ze względu wygody, łatwej dostępności, ale także dlatego, że chcemy jak najwięcej zaoszczędzić na transakcjach.

Jak zaoszczędzić?

Przy częstych transakcjach i przewalutowaniach oszczędności są na wagę złota. Dzięki kantorom online nie trudno jest zaoszczędzić. Oferują one o wiele niższe spready niż w przypadku banków, czy kantorów stacjonarnych. Okazuje się, że ta różnica może być na poziomie kilkudziesięciu groszy. Te przy częstych transakcjach pozwolą na wygenerowanie sporych oszczędności, jednak to nie koniec! Kantor internetowy Fritz Exchange zapewnia także specjalne rabaty i udogodnienia dla swoich klientów. Począwszy od zniżek dla tych, którzy polecają platformę, a skończywszy na możliwość negocjacji kursów walut przez tych, którzy dokonują częstych transakcji na duże kwoty.

Wygoda i innowacje

Kantor internetowy Fritz Exchange to przede wszystkim wygoda korzystania. Klient ma dostęp do intuicyjnej platformy, ale także do wiedzy i umiejętności specjalistów takich jak dealerzy walutowi, dzięki którym znane są najnowsze informacje z rynków walutowych, specjalistów z biura klienta, którzy zapewnią pomoc w obsłudze serwisu, czy doradców ds. rynków finansowych, którzy negocjują wysokość spreadu z klientami, czy odpowiadają na pytania. Prócz łatwości korzystania z platformy i możliwości wsparcia przez doświadczonych specjalistów, klient kantoru Fritz Exchange może także liczyć na błyskawiczną transakcję — ta bardzo często zamyka się w 15 minutach! Prócz tego kantory online w przeciwieństwie do kantorów stacjonarnych dostępne są przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Kantor online Fritz Exchange słynie także z innowacji, takich jak kantor automatyczny. Ten pełni jednoczesną funkcję bankomatu i wpłatomatu, również jest dostępny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, ale także cechuje się łatwością obsługi — kursy aktualizowane są w nim co 15 minut, a klient może wybrać kilka języków obsługi.

Kantory online to nie tylko nowinka, ale i poważne zagrożenie da kantorów stacjonarnych. Wygodne, tanie i bezpieczne - oto standard na miarę potrzeb nowoczesnego klienta.

Materiał partnera zewnętrznego

Pozostańmy w kontakcie

Spodobał Ci się udostępniony przez nas artykuł? Skomentuj go, lub udostępnij na swoich social mediach. 

Jeżeli zasnataiwasz się nad podjęciem z nami współpracy - nie zwlekaj! Napisz do naszej redakcji korzystając z formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Komentarze (0)